Nízka počiatočná investícia

G Suite drží počiatočné náklady pri zemi dvoma spôsobmi – nielenže ponúka rozumný licenčný poplatok 40€ za užívateľa na rok, ale tiež tým, že sa jedná o 100% riešenie cez cloud, takže nemusíte investovať do vlastných serverov. Ušetríte tiež za ich spravovanie, údržbu, energiu a v neposlednej rade tiež za antivírus a antispam. O všetky tieto starosti sa postará Google. Pre firmu je také dôležité, že Vás nemôžu prekvapiť žiadne neočakávané investície za poškodený hardware. Počiatočné investície sú tak nielen nízke, ale navyše aj celkom predvídateľné.

“Výborné je, že do jediného kalendára sa vmestí dvadsať a viac ľudí naraz. Nedokážem si predstaviť iný spôsob, ako sa dohodnúť na čase s klientom. Kalendár Google priniesol značné zjednodušenie. Máme všetci prehľad, ktorý kolega pôjde ku klientovi a zbytočne sa nebombardujeme emailami. Všetko je jednoducho v kalendári.”

Daniel Kolský, majiteľ spoločnosti Mamacoffee

Žiadne obmedzenia pre rast Vašej firmy

Ak by sa Vaša firma a tým aj množstvo dát akokoľvek rozrastali, nemusíte mať obavy, že by tento rast mohol byť spomalený technickými či finančnými požiadavkami IT. G Suite majú obrovskú rozšíriteľnosť kapacity spracovávaných dát. Je to vďaka robustnej infraštruktúre. Google je štvrtým najväčším výrobcom serverov na svete, a to ich používa výhradne pre vlastnú potrebu.

Zvýšenie efektivity a komunikačných procesov vo firme

Vďaka nástrojom ako sú Gmail, Hangouts, Google+ alebo zdieľané kalendáre je šírenie informácií v tíme a prakticky celej organizácie rýchlejšie, jednoduchšie a príjemnejšie. Pomocou Google Sites jednoducho vytvoríte firemný intranet. Všetky typy súborov a dokumentov vrátane zložiek môžete ľahko zdieľať so svojimi kolegami v tíme alebo v rámci firmy. Všetci tak majú k dispozícií rovnaké dáta, na ktorých môžu spoločne pracovať.