Vysoká miera bezpečnosti

G Suite redukujú bezpečnostné hrozby, pretože poskytujú zabezpečenie na úrovni, ktoré by porovnateľné interné riešenie dosiahlo iba za cenu obrovských nákladov. Funkcie Vault se potom postará o to, že má IT oddelenie v prípade nečakaných problémov, ako napríklad súdneho sporu, okamžite k dispozícii všetky potrebné dokumenty, či záznamy komunikácie i z dávnej minulosti.

Jednoznačne ide o najvýhodnejšie riešenie v oblasti cloud služieb z pohľadu pomeru ceny a výkonu. Okrem toho filozofia, ktorá stojí za produktami Google, je našej firemnej kultúre najbližšie a oproti konkurencii riešenia ponúka omnoho lepšie v pomere ceny a výkonu.

Milan Zmarzlák, CIO, Kofola

Aktualizácie za Vás rieši Google

Keďže aktualizáciu, zdokonaľovanie a vývoj aplikácií má na starosti Google a komunita externých vývojárov, získavanie nových nástrojov je rýchle a lacné, vrátane ich zavedenia. Platforma G Suite je od začiatku pripravená na doplňovanie nových funkcií a modelov, nehrozí tak konfliktná situácia. Riešenie je zároveň jednoducho a takpovediac neobmedzene rozšíriteľné presne podľa aktuálnych potrieb spoločnosti.

Budete se môcť konečne venovať len tomu podstatnému

Kapacity IT oddelenia je možné efektívnejšie presmerovať vďaka tomu, že odpadne starosť o tú časť firemnej infraštruktúry, ktorú nahradí cloudové riešenie G Suite. Tým získava CIO a jeho tím čas na produktívnejšie činnosti. Miesto starostí s opravovaním a aktualizovaním serverov a ďalších systémov sa bude IT oddelenie môcť venovať business procesom, ktoré zvýšia produktivitu zamestnancov. Tí budú taktiež spokojnejší vďaka moderným komunikačným nástrojom a praktickému rozhraniu otestovanému miliónmi bežných užívateľov. Na zefektívnenie spolupráce medzi oddeleniami je naviac možné prepojiť využívané marketingové a iné systémy s G Suite pomocou rozsiahleho API.